• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Його ім'я носить наша школа

Століття спливають, а пам’ять жива..

6 січня 2014 року Миколі Миколайовичу Рябошапці виповнилося б 90 років.

Легендарна людина жила на Щербанівській землі: депутат Верховної ради УРСР, делегат декількох з’їздів УРСР, Герой Соціалістичної Праці, Заслужений працівник сільського господарства УРСР, нагороджений Почесною грамотою президії Верховної Ради України, багатьма орденами та медалями.

Щербанівці з вдячністю згадують ім’я свого голови колгоспу, який, до речі, був у них 29, але за короткий термін підняв на небувалу висоту господарство. «Я до цих пір дивуюсь цій людині, її величі, силі духу, енергії і вмінню керувати людьми, вести їх за собою, при цьому без ніякої користі для себе, а тільки для добробуту односельчан», - так згадує його соратник, головний економіст тодішнього колгоспу ім. С.М.Кірова, житель села Володимир Миколайович Радукан.

/Files/images/SAM_2456.JPGУ Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.М.Рябошапки діє шкільний музей «Пам'ять». Гуртківці поновлюють експозиції, проводять цікаві екскурсії. Цього тижня усі класні учнівські колективи переглянули експозиції відділу музею, які присвячені видатній людині – Миколі Миколайовичу Рябошапці. Цікаву, змістовну, повчальну екскурсію «Його ім’я носить наша школа» провела шкільний екскурсовод, член гуртка «Пам'ять», учениця 7 класу Климова Олександра. З великим захопленням вона розповідала присутнім про життєвий шлях Миколи Миколайовича, його діяльність на керівній посаді, громадське та повсякденне життя, де був Микола Миколайович простою людиною, добрим батьком, люблячим чоловіком. Любив поезію, співав народні пісні, сам складав вірші, декламував їх на святах, любив спорт, дбав про його розвиток.

Школярі-відвідувачі з захопленням слухали розповідь. Кожен думав: « Я щасливий, що живу на цій землі, щасливий, що мої батьки, дідусь та бабуся жили, працювали поруч із цією легендарною людиною»

..Жил на Щербановской земле великий человек,

В серцах людей великим он останется навек...

Мукомел Тетяна Григорівна, керівник гуртка «Юні кореспонденти Щербанівської ЗОШ І-ІІІ.ст.ім.М.М.Рябошапки

Кiлькiсть переглядiв: 336

Коментарi

  • Knigosfera.com.ua

    2016-04-12 22:12:17

    Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/catalog/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...